urwisko osunął się na plażę, wybuchła panika


Co bynajmniej jedna osoba zginęła po tym jak klif osunął się na zatłoczoną plażę w portugalskim kurorcie Algarve - podała telewizja Sky News. cztery inne osoby są uważane za zaginione.

szczebel Ukrainy: Żadnych sojuszów militarnych


Ukraina nie będzie uczestnikiem żadnych sojuszów militarnych - uchwalenie ustawy tej treści znalazło się pośród celów programowych nowej ukraińskiej koalicji rządowej, kierowanej za pośrednictwem premiera Mykołę Azarowa.

RMF: gruba ryba podpalił halę kieleckich targów?


Policjanci przeszukują spaloną halę targową w Kielcach. pożar zniszczył ekspozycje kilkudziesięciu wystawców międzynarodowego salonu przemysłu obronnego. O rządowe zamówienia walczy tam 300 firm z 25 krajów.

Blackhawk na zbawienie deputowanym


Tajlandzki parlament musiał przerwać środowe obrady, gdy demonstranci otoczyli budowla i na chwilę wdarli się do środka. Po uwięzionych deputowanych przyleciał śmigłowiec Blackhawk. Protestująca od kilku dni opór domaga się ustąpienia rządu i rozpisania nowych wyborów.

Związkowcy odwołali blokadę, ale pikietują


Kilkudziesięciu związkowców z kolejarskiej Solidarności pikietuje w czwartek poprzednio budynkiem Dworca Głównego w Krakowie. Organizatorzy protestu zrezygnowali z blokady torów na stacji i działanie pociągów przebiega normalnie. Krakowska "Solidarność" odwołała blokadę kolejową, ale nie zdążyła poinformować o tym wszystkich uczestników protestu. Od wtorku głodówkę prowadzą kolejarze w Siedlcach i Warszawie.

Tajne dokumenty w Tu-154? "Żenująca" rozmowa


- okoliczności tragedii pod Smoleńskiem są badane. wskutek tego to, że z wykorzystaniem kilka tygodni zastanawialiśmy się, czy dotychczasowy tam jakieś tajne dokumenty [na miejscu katastrofy -red.] i czy Rosjanie nam je podwędzili, czy też nie, było żenujące - stwierdził w TVN24 europoseł SLD Wojciech Olejniczak. ambasador rządu Paweł Graś poinformował w niedzielę, że na pokładzie samolotu nie było żadnych tajnych danych.

Berlin: Maczety i granaty na turnieju pokera, panika


grupa zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn napadła w sobotę na zbytkowny hotel Grand Hyatt w Berlinie, gdzie odbywał się zawody pokerowy i ukradła punkt programu wartej nieco milionów euro puli - poinformowała policja, nie podając niemniej jednak konkretnej sumy.

Radwańska w finale! najogromniejszy szczęście Polki


To był szampański widowisko sportowe w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej. Polka po raz pierwszy w historii awansowała do finału turnieju tak dużej wagi. Lach pokonała Francuzkę Marion Bartoli 6:4, 6:3 i w finale turnieju na twardych kortach w Pekinie (z pulą nagród 4,5 mln dol.) zmierzy się ze Świetłaną Kuźniecową.

Peru: Trzęsienie ziemi o sile 5,9 stopni


Trzęsienie ziemi o sile 5,9 stopni w skali Richtera wystąpiło w niedzielę w południowej części Peru. Nie ma doniesień o ofiarach lub szkodach materialnych.

Najpiękniejsza ulica jest w Yorku


Jest niezwykła i to bezpiecznie wskutek tego zdobyła określenie najpiękniejszej ulicy w Wielkiej Brytanii. mowa o brukowanej i ocienionej pochyłymi budynkami z XV ulicy Shambles w Yorku.

W trenera nie wierzymy, a z Czechami przegramy


Do meczu z Czechami coraz bliżej, a duch kibica w narodzie raz po raz słabszy. W naszej sondzie stawiacie zdecydowanie na rywali, a o powołaniach Stefana Majewskiego mówicie krótko: "To samobójstwo". No i kto to ten Pawelec? większa część nadal nie wie.

praca pisemna Lizboński z fajerwerkami


Podniosłe mowy europejskich polityków, wśród nich szefa Parlamentu Europejskiego, i pokaz sztucznych ogni zafundowali Europie Portugalczycy, by świętować wejście w życie Traktatu z Lizbony.

prowokacja dla protokołu: odkryć położenie Rosji


pogrzeb tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, to fakt bez precedensu, ocenia były stary protokołu dyplomatycznego w MSZ Roman Czyżycki. Jego zdaniem uroczystość będzie miała oficjalny, urzędowy zakres ze względu na egzystencja prezydentów m.in. Rosji, Litwy, Gruzji, kanclerz i prezydenta Niemiec, szefa Komisji Europejskiej i wielu innych osób.

Nie będzie ugody rodziny Ziobrów ze szpitalem


Nie dojdzie do zawarcia ugody rodziny Ziobrów ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie w sprawie śmierci Jerzego Ziobry. Zawarcia ugody, na mocy której ambulatorium wypłaciłby 250 tys. zł zadośćuczynienia i 70 tys. zł odszkodowania z powodu błędu w sztuce lekarskiej, domagała się wdowa po zmarłym. lecznica nie wyraził zgody.

Rozpoczęła się żałoba narodowa po śmierci Lecha Kaczyńskiego


O godz. 18. w sobotę w całym kraju formalnie rozpoczęła się żałoba narodowa, ogłoszona po śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki Marii i powyżej 90 innych osób, które zginęły w katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem. Żałoba narodowa potrwa do piątku 16 kwietnia

znalezionych: 47776, strona 1 z 3186
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszej firmy to kompleksowa usługa obejmująca głównie instalacje fotowoltaiczne pomorskie oraz pompy ciepła pomorskie. Nasze instalacje fotowoltaiczne pomorskie instalujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych podzespołów gwarantujących wieloletnie działanie. Jeśli chcesz, aby instalacje fotowoltaiczne pomorskie pojawiły się w twoim gospodarstwie domowym, zapraszamy do kontaktu z najbliższym przedstawicielem naszej firmy. Doradzimy jakie instalacje fotowoltaiczne pomorskie będę najodpowiedniejsze i zajmiemy się instalacją. Poza tym, że zainstalujemy instalacje fotowoltaiczne pomorskie zajmiemy się również wszystkimi formalnościami związanymi z pozwoleniami oraz dotacją na instalacje fotowoltaiczne pomorskie.