"Nie jesteśmy w stanie użyczyć żadnej pomocy"


drama mieszkańców ul. Mickiewicza w Jaśle. Po tym, jak gród kilka dni temu znalazło się pod wodą, chwilowo budynkom zagrażają osuwiska.

Wykryto narkotyki w tzw. "dopalaczach"


Susz roślinny zawierający narkotyk THC i tabletki z zawartością amfetaminy znaleźli celnicy podczas kontroli skarbowej sklepów sprzedających tzw. dopalacze - poinformował PAP głosiciel Izby Celnej w Poznaniu Cezary Kosman.

Supermini i futro, czyli jak się wdziać na Sylwestra


Krótka, długa, tradycyjna czarna czy kolorowa? W garniturze czy w jeansach? Niektórzy z nas pewnie coraz zastanawiają się, jaką kreację przesiać na Sylwestra. - Pierwsza najważniejsza rzecz, to musimy mieć świadomość gdzie idziemy na Sylwestra - radził na antenie TVN24 stylista Tomasz Jacyków.

Sondaż prezydencki: Donald Tusk miażdży Lecha Kaczyńskiego


jeśli wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, 6 września, prezes rady ministrów Donald Tusk mógłby liczyć na rekomendacja 43 proc. wyborców, zaś prezydent Lech Kaczyński - 14 proc. Takie wyniki podaje sondaż SMG/KRC dla Faktów TVN.

Dolina Rospudy coraz brudniejsza


Sześć tłum leżących dookoła Doliny Rospudy (Podlaskie) chce przechować rzekę nim degradacją. Według nich na niezbędne inwestycje pokup powyżej 60 mln zł. finanse chcą uzyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który zamierza dopuścić się ekstra audycja ratowania Doliny Rospudy.

"Komorowski ma karty budzące wątpliwość"


- Mamy sporo do zrobienia. program PiS i Jarosława Kaczyńskiego jest programem troski o polską przyszłość. Jarosław Kaczyński będzie wybitnie dobrym prezydentem uwzględniającym polskie interesy - mówił Jarosław Zieliński z PiS w Radiu ZET.

chłopstwo skazani za wyłudzenie dopłat


Na kary więzienia w zawieszeniu i wysokie grzywny skazał Sąd Rejonowy w Olsztynie siedemnastu rolników i szefów spółek skupujących zboże, oskarżonych o wyłudzanie dopłat za interwencyjny skup pszenicy. Wśród skazanych są potentaci branży rolnej.

Punkty Gortata


Koszykarze Orlando Magic pokonali we własnej hali Atlanta Hawks 104:86, liderów swojej grupy - Southeast Division. W ten sposób ubiegłoroczni wicemistrzowie ligi NBA odnieśli 31. zwycięstwo w sezonie, a w ich szeregach nad siedem minut spędził na parkiecie Marcin Gortat, jaki zdobył cztery punkty.

Podaruj cząstkę siebie - zebranie nt. przeszczepów


W polskich klinikach wykonuje się około 1400 przeszczepów narządów rocznie. niemniej według transplantologów, którzy wzięli udział w czwartkowej konferencji w Radomiu pod hasłem "Podaruj cząstkę siebie", nadal do licha i trochę osób nie zgadza się na pobranie organów od zmarłej bliskiej osoby.

Piłkarski szał w Afryce


"Polska The Times": ognisko Johannesburga. Nikogo nie dziwi, że sklepy i restauracje przystrojone są ozdobami spod znaku mundialu. podobnie jak banki i inne publiczne instytucje w RPA. Ale gdy widzimy rzymskokatolicki kościół, a nad jego wejściem wywieszone flagi uczestników mistrzostw świata, nie mamy już wątpliwości, że Czarny Ląd zachorowała. Na futbol - pisze gazeta.

Cieślik nie miał bezpośredniego związku z ustawą


Poseł PO Lesław Cieślik zeznał w czwartek poprzednio komisją śledczą ds. wyjaśnienia afery hazardowej, że jego związki z tzw. ustawą hazardową ograniczają się jedynie do prac nad projektem dotyczącym Służby Celnej, który przenosił nadzór nad rynkiem gier do tej służby.

Ustalono, dlaczego 15-latek zmarł na lekcji WF-u


Wstępne wyniki sekcji zwłok 15-latka, wskazują, że przyczyną jego śmierci była niewydolność krążeniowo-oddechowa – informuje "Gazeta Pomorska" w swoim serwisie internetowym.

Niesiołowski musi "częściowo" przeprosić Mularczyka


Stefan Niesiołowski (PO) ma przeprosić Arkadiusza Mularczyka (PiS) za baśń nieprawdy, że "wynosił fałszywe oświadczenia z IPN", ale już nie za ocenę, że skompromitował się tym jako adwokat, działacz polityczny i człowiek - orzekł w czwartek Sąd Apelacyjny w Warszawie.

kwerenda dotyczące książki IPN o Wałęsie umorzone


Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy umorzyła badanie w sprawie możliwości ujawnienia tajnych dokumentów w wydanej za pośrednictwem IPN książce Sławomira Cenckiewicza i Piotra Gontarczyka "SB a Lech Wałęsa. przyczynek do biografii".

maluch odebrane po donosie? Przeciwnicy ustawy protestują


Nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie stwarza zagrożenie, że pracownicy socjalni bez wyroku sądowego będą mogli usuwać dzieci rodzicom na podstawie np. złośliwego donosu od sąsiada - twierdzi Maciej Maleczek z Warszawskiej Krucjaty-Młodzi w Życiu Publicznym. nim Sejmem trwa szpica przeciwników nowelizacji, zorganizowana dzięki tę organizację.

znalezionych: 25435, strona 1 z 1696
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszej firmy to kompleksowa usługa obejmująca głównie instalacje fotowoltaiczne pomorskie oraz pompy ciepła pomorskie. Nasze instalacje fotowoltaiczne pomorskie instalujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych podzespołów gwarantujących wieloletnie działanie. Jeśli chcesz, aby instalacje fotowoltaiczne pomorskie pojawiły się w twoim gospodarstwie domowym, zapraszamy do kontaktu z najbliższym przedstawicielem naszej firmy. Doradzimy jakie instalacje fotowoltaiczne pomorskie będę najodpowiedniejsze i zajmiemy się instalacją. Poza tym, że zainstalujemy instalacje fotowoltaiczne pomorskie zajmiemy się również wszystkimi formalnościami związanymi z pozwoleniami oraz dotacją na instalacje fotowoltaiczne pomorskie.