"To będzie ewentualność na życie"


- To będzie monument naszej działalności - powiedziała Bożena Walter, dyrektor fundacji TVN "Nie jesteś sam" na przestrzeni uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod budowę główny punkt Profilaktyki Nowotworowej w pobliżu Instytucie Onkologii w Warszawie. Fundacja przeznaczy na budowę co więcej 30 milionów złotych.

Zawał w kopalni. 6 górników uwięzionych, 1 nie żyje


Zawał chodnika w kopalni Siltech w Zabrzu. Do wypadku doszło na poziomie mało co 250 metrów pod ziemią. Jeden górnik nie żyje, 6 nadal jest uwięzionych. Akcja ratownicza prawdopodobnie potrwać coraz niemało godzin.

"Rosyjski wywiadowca szkodził Polsce z pełną premedytacją"


"Dziennik pismo Prawna": - Nie mogliśmy dłużej tolerować jego działalności. Szkodził naszemu krajowi z pełną premedytacją i wyrachowaniem - taką informację zdobyli dziennikarze prasa z kręgów rządowych.

Aksamitna pucz w Platformie?


Zdaniem informatorów "Rzeczpospolitej" z kręgów władz PO, Donald Tusk znalazł droga na pozbawienie Grzegorza Schetyny kompetencji decyzyjnych w partii, nie ryzykując w sąsiedztwie tym rozłamu w ugrupowaniu.

Rutkowski się sądzi: Olewnik rzucił mi rękawicę


intymny akt oskarżenia przeciwko Włodzimierzowi Olewnikowi złożył w Sądzie Rejonowym w Sierpcu (Mazowieckie) detektyw Krzysztof Rutkowski. Zarzuca on ojcu porwanego i zamordowanego Krzysztofa Olewnika - jak powiedział - znieważenie publiczne i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji za pośrednictwem środków masowego przekazu". Grozi za to do dwóch lat więzienia.

Gest Rosji: różne wydarzenia poprzedziły wojnę, w tym Katyń


Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew przekazał w sobotę p.o. prezydenta lokalny Bronisławowi Komorowskiemu 67 tomów akt śledztwa, które w latach 1990-2004 w sprawie zbrodni katyńskiej prowadziła Główna Prokuratura Wojskowa FR.

PO zniesmaczona PSL-em


PO ma żal do posłów PSL, którzy w toku głosowania nad powołaniem komisji ds. afery hazardowej podnieśli ręce za poprawką PiS zakładającą badanie ewentualnego przecieku z Kancelarii Premiera.

Szpital: Wioletta W. podpisała zgodę na zabieg


Wioletta W., matka Róży - noworodka odebranego rodzicom w szpitalu w Szamotułach (Wielkopolskie) podpisała przed porodem zgodę na zabieg - poinformował Andrzej Leja, zastępca dyrektora Szpitala Powiatowego w Szamotułach. łapiduch nie sprecyzował jednak, czy w podpisanych przez Wiolettę W. dokumentach była harmonia na ewentualną sterylizację.

gwałt w rodzinie: W 2009 r. ponad 81 tys. interwencji


W ubiegłym roku policja interweniowała w sprawach związanych z przemocą w rodzinie w przybliżeniu 81,5 tys. razy; pokrzywdzonych w wyniku przemocy domowej zostało powyżej 132 tys. osób, z czego przeważająca większa część to kobiety i dzieci - wynika z danych KGP.

"W Platformie Obywatelskiej Sikorski to Radek-Zdradek"


- W PO mówią szefie MSZ "Radek – Zdradek". Nie będę mówił po nazwisku kto tak mówi, ale tak mówią zwolennicy Komorowskiego. Radka Sikorskiego mi nie szkoda. zdrowy jest, ma się prawidłowo i niech sobie w PO wykuwa jakąś pozycję - powiedział Jaochim Brudziński podczas wywiadu dla Onet.pl.

pudło za pobicie policjanta


Sprawcy pobicia policjanta w Rybniku (śląskie) trafili do aresztu. Trzej młodzi mężczyźni decyzją sądu spędzą w nim trzy miesiące. W tym czasie będzie uzyskać śledztwo, a nadal odpowiedzą za czynną inwazja na funkcjonariusza policji, pobicie i usiłowanie włamania.

Kamiński skarży się na Tuska


Mariusz Kamiński zaskarżył do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie decyzję premiera Donalda Tuska o odwołaniu go z funkcji szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Nitras: przewyższający siusiak w garści


Bez względu na to, komu głosy swoich wyborców odda Grzegorz Napieralski, platforma Obywatelska nie zamierza rzucać swojego koalicjanta, powiedział w TVN24 europoseł PO Sławomir Nitras. Jego zdaniem, ewantualny rozbicie koalicji pociągnie za sobą destabilizację, a do tego przedtem swoją prezydencją w UE Polska doprowadzić nie może.

napad gazu, ewakuacja w Wałbrzychu


Jedna figura w szpitalu, a mendel ewakuowanych - to efekt wybuchu gazu, do którego doszło w kamienicy na Osiedlu Górniczym w Wałbrzychu. Ze skutkami tragedii walczyło siedem wozów straży pożarnej. Zdjęcia dostaliśmy na Platformę infrastruktura TVN24.

Polityk PiS "rąbnął się" w głosowaniu


Na swoim blogu eurodeputowany PiS Ryszard Czarnecki opowiada wyjaśnia know-how głosowania w trakcie zgromadzeń parlamentarnych o charakterze międzynarodowym i zdradza tajniki "politycznego daltonizmu", który - jak się okazuje na przykładzie samego europosła - "nie jest przypisany jakoś szczególnie Polsce czy Europe. Występują także, co pocieszające, na »Czarnym Lądzie«". "Rąbnąłem się i ja, orzekli, że jestem jak Lech Wałęsa" - pisze Czarnecki.

znalezionych: 25435, strona 1 z 1696
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszej firmy to kompleksowa usługa obejmująca głównie instalacje fotowoltaiczne pomorskie oraz pompy ciepła pomorskie. Nasze instalacje fotowoltaiczne pomorskie instalujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych podzespołów gwarantujących wieloletnie działanie. Jeśli chcesz, aby instalacje fotowoltaiczne pomorskie pojawiły się w twoim gospodarstwie domowym, zapraszamy do kontaktu z najbliższym przedstawicielem naszej firmy. Doradzimy jakie instalacje fotowoltaiczne pomorskie będę najodpowiedniejsze i zajmiemy się instalacją. Poza tym, że zainstalujemy instalacje fotowoltaiczne pomorskie zajmiemy się również wszystkimi formalnościami związanymi z pozwoleniami oraz dotacją na instalacje fotowoltaiczne pomorskie.