Fabiański przyczynił się do porażki Arsenalu


FC Porto pokonało Arsenal Londyn 2-1 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, kto odbył się w środę na Estadio do Dragao. Niestety, udział niedaleko obu bramkach dla gospodarzy pył Łukasz Fabiański.

"Czas skończyć z kryminalizacją tego wielkiego papieża"


biskup Tadeusz Pieronek zdecydowanie skrytykował tych Żydów, którzy jego zdaniem ingerują w wewnętrzne sprawy Kościoła katolickiego wypowiadając się przeciwko beatyfikacji Piusa XII.

BBC: pismak badający porwanie Arctic Sea zbiegł do Turcji


wydawca rosyjskiego internetowego biuletynu morskiego Sowfracht Michaił Wojtienko z obawy o swe bezpieczeństwo zbiegł do Turcji, ponieważ jako pierwszy publicznie dał ślad wątpliwościom dotyczącym oficjalnej wersji okoliczności uprowadzenia statku Arctic Sea - poinformowała BBC.

Podwodne zdjęcia wycieku


Brytyjski koncern BP opublikował pierwsze podwodne zdjęcia wycieku ropy z zatopionej platformy wiertniczej u wybrzeży Stanów Zjednoczonych. Jak do tej pory, do wód Zatoki Meksykańskiej przedostało się 15 milionów litrów ropy.

Peszko: Przegraliśmy przez moją głupotę!


Sławomir Peszko, prawa ręka poznańskiego Lecha winę za porażkę swojej drużyny wziął na swoje barki. niewiele tego mimo dobrego występu ale wcale dotkliwej porażki (2:4) miał odwagę wleźć przed poznańskimi dziennikarzami i wyeksplikować działanie swoje a dodatkowo swoich kolegów.

Trzęsienie ziemi w Indonezji; groźba fali tsunami


Trzęsienie ziemi o sile 6,4 stopni w otwartej skali Richtera wystąpiło we wschodniej Indonezji, w rejonie Papui. Wydano ostrzeżenie o możliwej lokalnej fali tsunami. Nie ma doniesień o ofiarach.

Bułgaria wrze - kilku ministrów trafi do aresztu?


ponad tysiącstronicowy raport Państwowej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (DANS) o korupcji na wysokich szczeblach władzy spowodował burzę w bułgarskiej polityce. W najbliższych dniach spodziewane są aresztowania - informują bułgarskie media.

Talibowie grożą: zginiecie, jeśli pójdziecie do urn


Coraz bliżej wyborów prezydenckich w Afganistanie - coraz głośniej dają być obcykanym o sobie talibowie. przed chwilą zagrozili, że w trakcie głosowania będą przeprowadzać ataki zgoła na lokale wyborcze - ogłosił podający się za rzecznika talibów Jusuf Ahmadi.

Karzaj przedstawia koncept dla Afganistanu


Prezydent Afganistanu Hamid Karzaj zapowiedział w czwartek na konferencji w Londynie walkę z korupcją, wzmocnienie instytucji państwa, poprawę jakości rządów na szczeblu lokalnym i polityczne otwarcia na przeciwników jego rządu.

Tusk w Gruzji. Dostał koszulkę reprezentacji


- Gruzja może zawsze szacować na Polskę w wymiarze dwustronnym i globalnym - zapewniał w Tbilisi prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego premier Donald Tusk. Gruzin odwdzięczył się małym upominkiem.

Abp.Tutu gani Tuska. "Teraz Lechistan jest bogata, ale..."


emerytowany anglikański arcybiskup RPA, laureat pokojowej Nagrody Nobla Desmond Tutu zganił premiera Donalda Tuska za usiłowanie - jak to ujął - zmniejszenia wsparcia dla rozwijających się krajów w unijnych negocjacjach o finansowaniu walki z emisjami CO2.

Rząd znalazł oryginalne miejsce na spotkanie


Rząd Malediwów, wyspiarskiego państwa na Oceanie Indyjskim, zamierza w sobotę odbyć audiencja sześć metrów pod wodą aby w ten sposób podkreślić niebezpieczeństwo globalnego ocieplenia klimatu.

Korea Płd: nie dla rozmów 6-stronnych bez wyjaśnienia sprawy okrętu


Korea Południowa zdecydowała, że nie podejmie sześciostronnych rozmów w sprawie programu nuklearnego Korei Płn. zanim nie zostanie wyjaśniona sytuacja zatopienia w marcu południowokoreańskiego okrętu na Morzu Żółtym - poinformowały w czwartek władze w Seulu.

Maciej Michniewicz: Chcieliśmy nie stracić


Piłkarze Lecha Poznań dopiero co zremisowali na własnym boisku z Piastem Gliwice 1:1. Po końcowym gwizdku arbitra niezmiernie rad z wywalczonego cennego jednego punktu był Maciej Michniewicz, piłkarz drużyny ze Śląska.

Brytyjscy nauczyciele w partii skrajnej prawicy


Zamówiony dzięki rząd Wielkiej Brytanii meldunek stwierdza, że w Anglii nauczycielom nie można zakazać członkostwa w krańcowo prawicowej Brytyjskiej Partii Narodowej (BNP) - poinformował brama BBC News. Działacze BNP nie mogą np. służyć w policji.

znalezionych: 38686, strona 1 z 2580
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszej firmy to kompleksowa usługa obejmująca głównie instalacje fotowoltaiczne pomorskie oraz pompy ciepła pomorskie. Nasze instalacje fotowoltaiczne pomorskie instalujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych podzespołów gwarantujących wieloletnie działanie. Jeśli chcesz, aby instalacje fotowoltaiczne pomorskie pojawiły się w twoim gospodarstwie domowym, zapraszamy do kontaktu z najbliższym przedstawicielem naszej firmy. Doradzimy jakie instalacje fotowoltaiczne pomorskie będę najodpowiedniejsze i zajmiemy się instalacją. Poza tym, że zainstalujemy instalacje fotowoltaiczne pomorskie zajmiemy się również wszystkimi formalnościami związanymi z pozwoleniami oraz dotacją na instalacje fotowoltaiczne pomorskie.