Litwa: lecz wciąż 0,2% mieszkańców nie odczuwa kryzysu


Jedynie 0,2 proc. mieszkańców dużych miast Litwy nie odczuwa skutków kryzysu - wynika z sondażu, który w poniedziałek opublikował litewski tygodnik "Veidas".

Pierwsza ona na czele tej organizacji


Była przełożona dyplomacji Bułgarii Irina Bokowa została wybrana na boss generalną Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Oświaty, Nauki i Kultury (UNESCO). Jest pierwszą kobietą na czele tej organizacji.

Fran Merida zostanie w Arsenalu


Szkoleniowiec Arsenalu Londyn, Arsene Wenger zdradził informacje, że klub znalazł społeczny mowa z Franem Meridą. absolwent FC Barcelona ostatnio był łączony z Atletico Madryt. francuski trener "Kanonierów" rozwiał jednak spekulacje.

Adam Weiner: Trafiliśmy z formą


- Sprawiamy intuicja drużyny bardzo pewnej siebie i wystawać nas na półfinał - mówi wicemistrz świata z 2007 roku z Niemiec, Adam Weiner.

wystarczy rundy zasadniczej. czas na play off


Siatkarki Aluprofu Bielsko-Biała przystąpią do fazy play off PlusLigi z pierwszego miejsca. Aktualne wicemistrzynie lokalny w rundzie zasadniczej rozgrywek ligowych przegrały lecz jedno spotkanie.

Meksyk: aresztowanie ws. zabójstwa Amerykanów


Meksykańska armia aresztowała mężczyznę zamieszanego w zabójstwa trzech osób powiązanych z amerykańskim konsulatem w Ciudad Juarez przy granicy z USA - poinformował policja.

Fala porwań w Bułgarii


W niepokojącym tempie rośnie wielkość porwań w Bułgarii - ostrzega tamtejsza policja. W 2009 roku w Bułgarii porwania dla okupu wzrosły dwakroć w porównaniu z rokiem poprzednim. przeciętnie na uprowadzeniu zarabia się 600 tys. euro..

Arcybiskup grzmi: dosyć skandali!


W opublikowanym przez austriackie czwarta władza liście do współpracowników arcybiskup Wiednia kardynał Christoph Schoenborn wyraził opinię, że niezbędna jest debata o przyczynach nadużyć seksualnych wśród duchownych, obejmująca również kwestię celibatu.

Bryant pobił rekord wszech czasów


Kobe Bryant pobił rekord legendarnego Jerry Westa i został najlepszym strzelcem w historii Los Angeles Lakers. lider "Jeziorowców" dokonał tego wyczynu w wyjazdowym spotkaniu z Memphis Grizzlies.

Neapol: Drugi Lach zginął w zawalonym domu


ścierwo Polaka w wieku o tyle o ile 50 lat znaleźli dziś nad ranem strażacy, którzy przeszukiwali całą noc ruina zawalonego domu w Neapolu. To druga śmiertelna ofiara runięcia pustostanu. Nie żyje też Polka, która zmarła dzień wczorajszy w wyniku ciężkich ran.

Michał Kubisztal: Sam naprzeciw "Lwom"


Polacy bohaterami jednej z największych niespodzianek sezonu w Bundeslidze. 8 bramek Michała Kubisztala dało drużynie Fuechse Berlin sensacyjne wyjazdowe wygrana 33-26 nad Rhein Neckar Loewen.

Weto senatora pozbawiło zasiłków 400 tys. ludzi


Republikański członek senatu Jim Bunning samotnie zablokował pilne wydatki na asystent dla bezrobotnych i inne programy. Motywuje to troską z powodu rosnącego deficytu i długu państwa.

Udawał tajnego agenta, nocny pościg policji


Niemiecka milicja podała w czwartek, że po nocnym pościgu aresztowała pirata drogowego, podającego się za tajnego agenta.

samolot lądował w eskorcie myśliwców F-18


samolot pasażerski lecący z Hong Kongu wylądował w sobotę na lotnisku w Vancouver w asyście kanadyjskich myśliwców F-18 Hornet. Jak poinformował orędownik Dówództwa Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej było to konieczne ze względu na "zagrożenie bezpieczeństwa".

Wygrane na loterii 3,6 mln czeka na odbiór


Brytyjska loteria państwowa od trzech miesięcy czeka na gracza, który wykupił szczęśliwy los, ale dotąd nie zgłosił się, by odebrać wygrane 3,6 mln funtów. Jeśli nie zgłosi się do 22 marca, pieniądze pójdą na cele dobroczynne.

znalezionych: 38686, strona 1 z 2580
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszej firmy to kompleksowa usługa obejmująca głównie instalacje fotowoltaiczne pomorskie oraz pompy ciepła pomorskie. Nasze instalacje fotowoltaiczne pomorskie instalujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych podzespołów gwarantujących wieloletnie działanie. Jeśli chcesz, aby instalacje fotowoltaiczne pomorskie pojawiły się w twoim gospodarstwie domowym, zapraszamy do kontaktu z najbliższym przedstawicielem naszej firmy. Doradzimy jakie instalacje fotowoltaiczne pomorskie będę najodpowiedniejsze i zajmiemy się instalacją. Poza tym, że zainstalujemy instalacje fotowoltaiczne pomorskie zajmiemy się również wszystkimi formalnościami związanymi z pozwoleniami oraz dotacją na instalacje fotowoltaiczne pomorskie.