Hiszpania dostanie 250 mld euro pomocy? Wszyscy zaprzeczają, ale


OFF Festival to nie lecz przegląd tego, co interesujące w muzyce alternatywnej na świecie, ale dodatkowo doskonała okazja do lepszego poznania rodzimej sceny niezależnej. Poznaliśmy kolejnych przedstawicieli polskiej reprezentacji na imprezie organizowanej w Katowicach z wykorzystaniem Artura Rojka.

Pol-Aqua miała 4,37 mln zł zysku netto w III kw. 2009 r., spadek o 54,5% r/r


"Dziennik pismo Prawna" pisze, że Gaz-System rezygnuje z budowy rurociągu, kto połączyłby nasz architektura gazowy ze słowacką siecią przesyłową. wedle gazety, polski telefonista gazociągów uznał tę inwestycję za zbyt drogą.

USA: wykaz 20 największych bankructw ostatnich lat


Ogłoszone w niedzielę bankructwo grupy CIT było piątym największym bankructwem amerykańskiej firmy od początku lat 80. filia AFP podała listę 20 największych firm, które w tym okresie zbankrutowały.

GUS: Inflacja wyniosła 3,6% r/r w styczniu, ileś powyżej oczekiwań


Czwarty miesiąc z z grubsza rośnie bezrobocie w Islandii. Przekroczyło już dziewięć procent, a wśród cudzoziemców mieszkających na wyspie, w tym Polaków, jest ono dwukrotnie wyższe

Kto w kolejnym etapie prywatyzacji ZE PAK i kopalni?


Czterech z pięciu zainteresowanych zakupem od Skarbu Państwa akcji ZE PAK oraz współpracujących z nim kopalni węgla brunatnego inwestorów weźmie część w kolejnym etapie tego procesu – donosi „Rzeczpospolita”.

IBM opublikował wyniki finansowe za I kwartał, korzyść w górę o 13 proc.


biznes IBM zarobiła 1,97 dol. na jedną akcję, osiągając tym samym wzrost o 13 proc. w porównaniu z I kwartałem zeszłego roku. Analitycy przewidywali mniejszy profit - wynoszący 1,93 dol. na akcję.

Zaczynamy przenikać naturę defektów radiacyjnych


W Instytucie Problemów Jądrowych i Instytucie Technologii Materiałów Elektronicznych wyjątkowy opracowano schemat naukowy pozwalający robić wrażenie wpływ promieniowania na strukturę materiałów. schemat wspomaga procesy projektowania bezpieczniejszych elektrowni jądrowych natomiast tworzenia wydajniejszych komputerów i materiałów o nowych własnościach.

Przegląd wiedza ze spółek, pierwszy dzień tygodnia godz. 21


Przegląd wiadomości ze spółek, poniedziałek 23 listopada godz. 21

Wartości jednostek funduszy inwestycyjnych - 09.11.2009


We wtorkowej kolejce gier jadalny spotkanie zagrał Marcin Gortat, a jego Orlando Magic wygrali szósty spotkanie w sezonie. Również szósta wygraną odnieśli Miami Heat, którzy notują optymalny start w historii klubu.

Dziś afroamerykanin piątek", Amerykanie ruszyli do sklepów


Dziś amerykańscy konsumenci przystąpią do zakupów świątecznych, bo następnego dnia po Święcie Dziękczynienia zaczynają się tradycyjne wyprzedaże.

prędkość zabija - włącz myślenie


dzień dzisiejszy zainaugurowano realizowaną dzięki Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego kampanię - „Prędkość zabija. Włącz myślenie”. Jak powiedział Radosław Stępień, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury uczestniczący w ...

Wzrost PKB przyspieszył do ok. 1,6% r/r w III kw. 2009 r. - analitycy


- Australijczycy przegonili Amerykanów pod względem przeciętnej powierzchni domów i zajmują w tej chwili pod tym względem pierwsze lokalizacja na świecie - wynika z raportu Commonwealth pula of Australia, o którym informuje w poniedziałek przedstawicielstwo Reutera.

Po spotkaniu ministrów: zryw namiastka Europejskiego Funduszu Walutowego


Ministrowie finansów krajów UE spierali się wczoraj, skąd zanieść kasa na fundusz ratunkowy dla krajów w tarapatach podobnych do Grecji. Tuż poprzednio północą na stole negocjacyjnym leżał projekt planu wartego aż 600 mld euro. - Ratujmy się! teraz decyduje się być, lub nie być wspólnej waluty - gorączkowali się francuscy dyplomaci.

LPP miało 83,49 mln zł zysku netto w IV kw. 2009 r., rozwój o 12,9% r/r


Ewa Szymczyk, doktorantka z II Katedry Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi została laureatką głównej nagrody w konkursie dla młodych ...

Irak porozumiał się z Turcją ws. rurociągu naftowego


Irak uzgodnił z Turcją remont umowy w sprawie eksploatacji rurociągu z pól naftowych w rejonie Kirkuku na północy kraju do tureckiego portu Ceyhan nad Morzem Śródziemnym - oświadczył w środę iracki podsekretarz do spraw ropy Ahmed al-Szamma.

znalezionych: 24075, strona 1 z 1605
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Oferta naszej firmy to kompleksowa usługa obejmująca głównie instalacje fotowoltaiczne pomorskie oraz pompy ciepła pomorskie. Nasze instalacje fotowoltaiczne pomorskie instalujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych podzespołów gwarantujących wieloletnie działanie. Jeśli chcesz, aby instalacje fotowoltaiczne pomorskie pojawiły się w twoim gospodarstwie domowym, zapraszamy do kontaktu z najbliższym przedstawicielem naszej firmy. Doradzimy jakie instalacje fotowoltaiczne pomorskie będę najodpowiedniejsze i zajmiemy się instalacją. Poza tym, że zainstalujemy instalacje fotowoltaiczne pomorskie zajmiemy się również wszystkimi formalnościami związanymi z pozwoleniami oraz dotacją na instalacje fotowoltaiczne pomorskie.