"Justyna nie umie przegrywać"


Norweska brygada oburzona słowami Kowalczyk. Polka powiedziała, że o ile nie leki na astmę, jej rywalek w Vancouver w ogóle by nie było. - Kowalczyk po prostu nie umie tracić - odpowiada Marit Bjoergen.

samolot Madonny wylądował w piątek ok. godz. 17.30 na lotnisku Okęcie w Warszawie - poinformowano w porcie lotniczym. gwiazda pop wyjechała z lotniska jednym z bocznych wyjazdów. Stewardessy ze zlikwidowanej nieco miesięcy temu hiszpańskiej linii Air Comet opublikowały rozbierany kalendarz, aby zwrócić uwagę na swoją niewesołą sytuację. Nie dostały pensji od dziewięciu miesięcy. - Problemy, o których mówił generał Skrzypczak są rzeczywiste – bez żadnych wątpliwości oceniła w programie "24 Godziny" prof. Jadwiga Staniszkis. Dodała też, że widzi sztuka państwa i sztuka człowieka, którego "ewidentnie fisza podkręca".szmugler narkotyków usiłował wwieźć do Szwajcarii 1,3 kg kokainy ukrytej w czekanach do wspinaczki, ale na lotnisku w Zurychu policjant, amator alpinizmu, udaremnił tę próbę - podała szwajcarska policja. dyrektor Federalnej Agencji Archiwalnej Andriej Artizow ujawnił, że w rosyjskich archiwach natrafiono na nowe dokumenty dotyczące mordu NKWD na polskich oficerach w 1940 roku. Hokeiści Rosji będą zdecydowanymi faworytami rozpoczynających się za kilka dni w Niemczech mistrzostw świata - uważa Mariusz Czerkawski. Podkreśla, że Rosjanie będą wyjątkowo zdeterminowani po porażce w turnieju olimpijskim w Vancouver, dokąd już w ćwierćfinale ulegli Kanadzie aż 3:7. W dwóch ostatnich mistrzostwach świata hokeiści Sbornej zdobyli złote medale.

W czwartek o północy skończy się głosowanie w prawyborach w Platformie Obywatelskiej. eksponent klubu PO uspokaja: "frekwencja będzie dobra". - Już wyniosła rzędu 50 proc. Pewnie też dużo osób czeka z kliknięciem na ostatnią chwilę - powiedział Andrzej Halicki w TVN24. W sobotę Hanna Gronkiewicz-Waltz uroczyście obwieści, czy kandydatem jej partii w wyborczym wyścigu będzie Radosław Sikorski czy Bronisław Komorowski.

pomocnik szefa aresztu śledczego w Gdańsku stracił swą funkcję po śmierci Artura Zirajewskiego, bo dopuścił do wysłania przez niego listu do żony z prośbą o tabletki nasenne - poinformował minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski. Hazardowa komisja śledcza, która wznawia dzisiaj prace w pełnym składzie, ma przesłuchać 15 świadków w kwartet dni, a zacząć ma od wiceministra Kapicy. Beata Kempa zapowiada kandydatura Zbigniewa Wassermanna do prezydium komisji. Ale na pośle PiS ciąży domysł o zeznawanie nieprawdy.

sztuka Lindsey Vonn - Amerykanka, która prowadziła po zjeździe, upadła na trasie slalomu i król metali w superkombinacji powędrowało do Niemki Marii Riesch. Dobrze, ale na to samo w slalomie, wypadła jedyna Rzeczpospolita Polska alpejka - Agnieszka Gąsienica-Daniel. Ile dowodów wypada przedstawić ludziom, aby na ostatek uwierzyli w Boże działanie? – puder postawić pytanie nad grobami pomordowanych w Katyniu biskup polowy Tadeusz Płoski. Nie zdążył. Ordynariat Polowy opublikował jego ostatnie kazanie. W dwa tygodnie od informacji o planach emisji obligacji na 400 mln euro, grupa medialna TVN ogłosiła, że emisja została z powodzeniem przeprowadzona. Obligacje mają prekluzja zapadalności za 8 lat, ale z możliwością wcześniejszego wykupu.platforma Obywatelska nie chce już prawa antykorupcyjnego proponowanego przy użyciu Julię Piterę - pisze "Rzeczpospolita". O tym co minister przeczyta w gazecie, oficjalnie ma dowiedzieć się na najbliższym posiedzeniu Sejmu od kierownictwa swojej partii. Sternicy PO wolą łagodniejszy projekt marszałka Bronisława Komorowskiego. - W projekcie Pitery pomysły są wzięte z sufitu - komentują. stary wielkiej włoskiej wytwórni filmowej i zarazem firmy dystrybucyjnej Medusa, należącej do premiera Silvio Berlusconiego, Carlo Rossella w ostrych słowach wystąpił przeciw angażowaniu do włoskich filmów aktorek z Europy środkowej i wschodniej. kazus Caster Semenyi coraz to bardziej rozwojowa. Południowoafrykański związek Lekkoatletyczny oficjalnie przeprosił biegaczkę za wstydliwe badania płci. Kilka godzin w dalszym ciągu wierchuszka federacji został zawieszony z wykorzystaniem osiadły komitet olimpijski.

Buzek: obalajmy mury, nie wznośmy nowych


- za pomocą niemało lat obalaliśmy mury pozostałe po II wojnie światowej. obecnie nie możemy dopuścić, by powstały one po raz dalszy – mówił podczas uroczystości rocznicowych na Westerplatte szef parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek.

odrodzenie się Chlebowskiego czy bunt w komisji?


Co było w tym tygodniu najważniejsze? Sukcesy polskiej gospodarki czy wyrzucenie posłów PiS z komisji śledczej? Prezydenckie zapowiedzi Tomasza Nałęcza czy ponowne pojawienie się Zbigniewa Chlebowskiego do polityki? Głosujcie w naszej sondzie.

Gwiazdy śpiewały Niemena


co do jednego odśpiewany przez gwiazdy polskiej muzyki "Dziwny jest ten świat" zakończył 46. Sopot Festival. Niedzielny koncert poświęcony był przebojom Czesława Niemena, a śpiewali je m.in, Stanisław Soyka, Kayah czy Maria Peszek.

Kard. Dziwisz: Nie ja proponowałem Wawel


kardynał Stanisław Dziwisz oświadczył stanowczo, że to nie on podjął decyzję o pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu. W wywiadzie dla katolickiego włoskiego dziennika "Avvenire" podkreślił: "wysłuchałem pragnienia wyrażonego dzięki rodzinę".

Palikot do Tuska: Zrezygnuj z prezydentury. Dla dobra krajowy


Donald Tusk być może zadziać wszystko - uważa poseł PO Janusz Palikot, nawiązując do ostatnich afer, które wstrząsnęły rządem. Jego zdaniem stanie się tak, jeśli szef rządu będzie się upierał niedaleko awantura w wyborach prezydenckich. w związku z tym apeluje do swojego partyjnego szefa: - Zrezygnuj dla dobra własny i PO.

Poznań: prezydent zwalnia za publiczną krytykę


Prezydent Poznania zwolnił ze stanowiska sekretarza miasta Piotra Kołodziejczyka za publiczne krytykowanie działań władz miasta na prywatnej stronie internetowej. - O swojej decyzji prezydent poinformował na spotkaniu z dyrektorami urzędu - poinformowała rzecznik prezydenta Ryszarda Grobelnego Anna Szpytko.

Czarna skrzynka już w Polsce


badanie lądowania była przeciwnie jedna - oświadczyła szefowa rosyjskiej Międzyregionalnej Komisji Lotniczej, Tatiana Adodina. Jednoznacznie odrzuciła w ten wybieg wcześniejsze doniesienia, że prezydencki Tu-154 podchodził do desant trzy, lub nawet czwórka razy. W czwartek do krajowy trafiła jedna z trzech czarnych skrzynek samolotu.

R. Castro wyraził żal po śmierci więźnia


Prezydent Kuby Raul Castro wyraził w środę politowanie z powodu śmierci kubańskiego więźnia politycznego, kto od ponad dwóch miesięcy prowadził strajk głodowy - poinformowało w komunikacie kubańskie MSZ.

Wraca śnieżna zima


Do Polski wraca śnieg. Obfite opady na południu już od czwartku, a od soboty w całej Polsce. Ze śniegiem zmagają się też Hiszpania i Włochy. - Tej nocy spadło 30-50 cm śniegu w Bolonii - napisał na platformę kontakt TVN24 internauta Przemek.

"Agora" veto chrześcijanie i feministki


Czy szykuje się kolejna religijna burza o film? Tym pospołu chodzi o Agorę Alejandro AmenĂĄbara, dramat o ateistce i filozofce Hepatii bezapelacyjnie zamordowanej przez zwolenników biskupa Cyryla z Aleksandrii (później uznanego za świętego). błona fotograficzna bazujący jest na prawdziwej historii, tak wiele że sprzed 16 wieków, ale kontrowersje budzi współczesne. Od piątku w kinach - chyba, że dystrybutor się rozmyśli.

Friszke: W polityce małych kroków, to dużo


- W polityce małych kroków są to kroki znaczące - mówi o wystąpieniu Władimira Putina podczas uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej historyk prof. Andrzej Friszke. wedle niego słowa rosyjskiego premiera świadczą o tym, że Rosja chce zacząć rozwiązywać problemy własnej przeszłości. Nie jest tego taki jakiś politolog Adam Eberhardt.

Dobry mecz Gortata


Koszykarze Orlando Magic od efektownego 43-punktowego zwycięstwa rozpoczęli rywalizację w drugiej rundzie play off ligi NBA. Pokonali u siebie Atlanta Hawks 114:71. W ich szeregach 19 minut spędził na parkiecie Marcin Gortat, zdobywając dziewięć punktów.

Ma czternaścioro dzieci i wciąż czeka na bliźniaki


Sara Foss, która urodziła już trzynaścioro dzieci, jest znowu w ciąży. niemniej ona zapowiedziała, że to nie koniec. Jej czternaste milusiński ma nadejść na rzeczywistość w kwietniu 2010 roku, ale jak wręcz przeciwnie będzie to możliwe Sara chce ponownie zajść w ciążę, gdyż chce mieć bliźniaki.

Austria: Czterech polskich narciarzy wydostało się spod lawiny


O niesamowitym szczęściu przypadkiem mówić ekipa czterech polskich narciarzy skiturowych, których w niedzielę w austriackich Alpach Oetztalskich porwała lawina. Trzech samodzielnie wydostało się spod śniegu i odkopało czwartego, który został przewieziony do szpitala.

Polacy na patrolu w "strefie wojny" (zdjęcia)


wojsko Polskie, w komunikacie przekazanym portalowi Onet.pl, opisuje jak wygląda patrolowanie i kontrolowanie okolic baz oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Część z tych patroli jest wykonywana nocą.

Oferta naszej firmy to kompleksowa usługa obejmująca głównie instalacje fotowoltaiczne pomorskie oraz pompy ciepła pomorskie. Nasze instalacje fotowoltaiczne pomorskie instalujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych podzespołów gwarantujących wieloletnie działanie. Jeśli chcesz, aby instalacje fotowoltaiczne pomorskie pojawiły się w twoim gospodarstwie domowym, zapraszamy do kontaktu z najbliższym przedstawicielem naszej firmy. Doradzimy jakie instalacje fotowoltaiczne pomorskie będę najodpowiedniejsze i zajmiemy się instalacją. Poza tym, że zainstalujemy instalacje fotowoltaiczne pomorskie zajmiemy się również wszystkimi formalnościami związanymi z pozwoleniami oraz dotacją na instalacje fotowoltaiczne pomorskie.