w końcu dosyć tego z niechcianymi SMS-ami?


przenigdy więcej spamu na komórki. organizacja GSM Association rozpoczęła testy systemu mającego oddalić otrzymywaniu za pomocą użytkowników telefonów komórkowych niezamówionych wiedza SMS - donosi branżowy portal telepolis.pl.

Rosyjscy uczeni zapowiadają rewolucję w walce z rakiem piersi. Wykryta za pośrednictwem nich technologia pozyskiwania niszczących raka antyciał ma być tania i uniwersalnie dostępna. pełnia za sprawą małych sadzonek dzikiego tytoniu australijskiego. Ojciec nie próbował mi układać na lewo pracy w Totalizatorze Sportowym. proch moje CV, ale nie wiem komu je przekazywał - oświadczyła przedtem komisją hazardową Magdalena Sobiesiak. Przyznała jednak, że wiedzę o konkursie mogła mieć coraz nim ukazaniem się ogłoszenia w gazecie. W swoich rozmowach z asystentem byłego ministra sportu Mirosława Drzewieckiego i byłym szefem Totalizatora Sportowego - nt. starania się o pracę - nie widzi nic złego. W dramatycznych chwilach często sięga się po desperackie argumenty. Grecka przeciwstawienie oświadczyła, że szwaby nie mają prawa krytykować problemów finansowych jej kraju dopóki... nie zapłacą reparacji za okupowanie Grecji w ciągu II Wojny Światowej.Wspólna waluta europejska znalazła się w najtrudniejszej fazie w całej swojej historii - uznała kanclerz Niemiec Angela Merkel i podkreśliła, że dla przywrócenia zaufania do euro niezbędne jest, by Grecja zajęła się istotą swych trudności finansowych. Sobotnia nieszczęśliwy wypadek spowodowała, że prasa w całym kraju zostały zalane zamówieniami na nekrologi. Jak informuje branżowy "Presserwis", do gazet napływa tak wielka wolumen zamówień na kondolencje, że mnóstwo pism rezygnuje z reklam, a mało co wszystkie zwiększają objętość, by pomieścić nekrologi. Mimo kryzysu, między Polaków nie maleje pokup na nieruchomości. aczkolwiek co piąty chętny musiał odwołać z realizacji takich marzeń z powodu kryzysu. acz większa część z nas marzy o domu, raz po raz więcej osób wybiera nowe mieszkania od dewelopera - wynika z badania przeprowadzonego z wykorzystaniem instytut ostry Gfk Polonia.

20 lat temu obalili berliński mur. szkop Kohl, George Bush matuzal i Michaił Gorbaczow apiać spotkają się w Berlinie, a debatę będzie przekazywać TVN24. Przypomnimy też, jak RFN z NRD masowo uciekali do RFN przez… Warszawę.

O wsparcie inicjatywy odlania Wielkiego Dzwonu Szacunku Narodowego upamiętniającego ofiary katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem zaapelowali w środę do zarządu woj. śląskiego radni tego regionu. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ekipa polskiego tupolewa nie zgłaszała żadnych technicznych problemów; żadne z urządzeń samolotu nie było też uszkodzone do chwili zderzenia samolotu z ziemią - poinformował na konferencji prasowej prokurator publiczny Andrzej Seremet.

Pakistańscy talibowie z Tehrik-e-Taliban w nagraniu wideo opublikowanym w internecie wzięli odpowiedzialność za próbę zamachu na Times Square w Nowym Jorku, do której doszło w sobotę - poinformowało w niedzielę środek monitorujące strony islamistów SITE. PKN Orlen ma umowę z genewską spółką Souz Petrolium na dostawy ropy. Od 1 stycznia przez trzy kolejne lata rurociągiem "Przyjaźń" będzie ona wysyłać 4,8 mln ton ropy rocznie. Jest to ponad jedna trzecia tego, co Orlen przerabia za pośrednictwem tożsamy rok. Wraz z początkiem epidemii wirusa A/H1N1, w internecie pojawiły się podrobione leki. "Sky News" donosi, że rosyjskie gangi zarabiają na sprzedaży leków w sieci miliony.ekipa niemieckich bogaczy wystąpiła z petycją, w której wzywają rząd, aby nałożył na zamożnych obywateli wyższe podatki. Na dwa lata proponują 5-procentową daninę od wartości majątku, co miałoby zasilić budżet kwotą 100 miliardów euro. Z okazji 67. rocznicy powstania Ukraińskiej Powstańczej Armii prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko oświadczył, że UPA była sprawiedliwą odpowiedzią Ukrainy na represje reżimu stalinowskiego i nazistowskiego i wcieleniem w egzystencja dążeń narodu do wolności i niepodległości. W ostatnich dniach zimowego okna transferowego Celtic Glasgow wzmocnił się reprezentantem Irlandii. Napastnik Robbie Keane w szkockim klubie zagra do końca sezonu. Irlandczyk przekonuje, że lepszego miejsca na pracę nie mógł znaleźć. - Od ciągle jestem kibicem Celticu - przyznał.

Mucha: widziałam, jak zmienia się moje konkret i reakcje mężczyzn


Byłam drewniana, to Rafał Maserak jest akuszerem mego talentu, deklarowała Anna Mucha w "Faktach po Faktach" w TVN24. Zwyciężczyni X edycji "Tańca z Gwiazdami" opowiadała, jak obserwowała, jak przez te kilkanaście tygodni zmieniło się jej ciało i reakcje mężczyzn na nie. O pokonanej Nataszy Urbańskiej powiedziała zaś: to inna liga, ale ja zrobiłam, co mogłam.

Janusz Kurtyka Kustoszem Pamięci Narodowej


Po raz dziewiąty Instytut Pamięci Narodowej wręczy nagrody Kustosza Pamięci Narodowej. Wśród tegorocznych laureatów znajdą się m.in. ofiary smoleńskiej katastrofy: dr Bożena Łojek i Stefan Melak z Komitetów Katyńskich natomiast prezes IPN Janusz Kurtyka.

stopień obiegiem podpisuje nabycie gazu z Rosji


za pomocą kolejne 27 lat 70 proc. gazu, którego potrzebujemy kupimy od Rosji. - ranga w środę w obiegowym trybie przyjmie uchwałę zatwierdzającą umowę gazową z Rosją - poinformowało główny punkt Informacyjne Rządu. według wcześniejszego scenariusza oznacza to, że PGNiG i Gazprom dopięły sprawę ze swojej strony, a umowa międzyrządowe to formalność.

"Justyna nie umie przegrywać"


Norweska zespół oburzona słowami Kowalczyk. Polka powiedziała, że gdyby nie leki na astmę, jej rywalek w Vancouver w ogóle by nie było. - Kowalczyk po prostu nie umie przegrywać - odpowiada Marit Bjoergen.

delegacja marszałka po winie składała girlanda


Asystenci marszałka Bronisława Komorowskiego Waldemar Strzałkowski i Jerzy Smoliński składali girlanda na grobie pochowanej w środę Anny Walentynowicz pod wpływem alkoholu - donosi "Dziennik Pomorza". - uprzednio byliśmy na obiedzie u arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia i wypiliśmy tam po lampce wina - tłumaczył się Smoliński w rozmowie z TVN.

Mąż Natalli-Świat przesłuchany w związku z zaginięciem kart żony


W związku z zaginięciem dwóch kart płatniczych posłanki Aleksandry Natalli-Świat, która poniosła śmierć w katastrofie smoleńskiej, dzisiaj zeznania w prokuraturze złożył jej mąż Jacek Świat.

Chociaż nie żyje, to dalej jest radnym


Nieżyjący radny niewielkiej gminy Lyski w powiecie rybnickim (Śląskie) później formalnie pełni swój mandat. Radni nie zgodzili się na wygaśnięcie mandatu, bo w gminie musiałyby odbyć się wybory uzupełniające. Zamierzają to zrobić dopiero na następnej sesji.

Kolejne pogrzeby; "teraz wiedzą, że jest Bóg"


Dziś dalszy dzień pogrzebów ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu. Trwają uroczystości pogrzebowe senatora Stanisława Zająca, posła PSL Wiesława Wodę, gen. broni Włodzimierza Potasińskiego, szefowej klubu PiS Grażyny Gęsickiej oraz członków zalogi samolotu prezydenckiego: ppłk pil. Roberta Grzywny, ppor. Andrzeja Michalaka, Barbary Maciejczyk i Natalii Januszko.

Projekt specustawy na wielką wodę gotowy


Będą przepisy ułatwiające wywłaszczenie z terenów zalewowych. Rozwiązania są wzorowane na specustawie drogowej. Czy niemniej jednak pisana na naprędce uregulowanie nie sprowadzi na nas dodatkowych kłopotów? - zastanawia się "Dziennik periodyk Prawna".

Strażacy: W sylwestrową noc aż 210 pożarów


Aż 210 pożarów gasili w sylwestrową noc, w całym kraju strażacy. W wielu przypadkach - jak powiedział przedstawiciel komendanta głównego PSP Paweł Frątczak - przyczyną uprzedni źle odpalone fajerwerki.

Wolał koza od sylwestra z rodziną


pan z Sycylii ukradł w sklepie słodkości i gumy do żucia, bo sylwestrowy wieczór wolał zgonić w areszcie, a nie z żoną i krewnymi - podały w weekend włoskie media.

dosyć tego sporu. TP w zgodzie z UKE


biuro Komunikacji Elektronicznej porozumiał się z Telekomunikacją Polską w sprawie stawek hurtowych, inwestycji w linie telekomunikacyjne oraz podziału spółki na część hurtową i detaliczną - poinformowała we wtorek zwierzchnik UKE Anna Streżyńska. - To dawny ogromnie trudne i nerwowe negocjacje - podkreśliła. Historyczny dokument, kończący długi spór, ma być podpisany w czwartek.

Podniosą mizerny samolot dziś lub dzień jutrzejszy


Najcięższe elementy rozbitego pod Smoleńskiem prezydenckiego samolotu, pod którym mogą się jeszcze znajdować ciała ofiar, zostaną podniesione jeszcze we wtorek albo w środę.

Wulkan daje za wygraną


Czy islandzki wulkan, kto za pośrednictwem ostatnie tygodnie uprzykrzał bytowanie podróżnym w całej Europie (i nie tylko), odpu? Zdaniem geofizyka z Uniwersytetu Islandzkiego w Rejkiawiku, Magnusa Gudmundssona, wulkan już nie wybucha. - Erupcja zatrzymała się przynajmniej na tę chwilę - oświadczył naukowiec.

początek Olejniczaka w wyborach na prezydenta stolicy


W sobotę odbędzie się obyczaj warszawska SLD, która przyjmie prawdopodobnie rekomendację dla europosła Wojciecha Olejniczaka jako kandydata Sojuszu na prezydenta stolicy w przyszłorocznych wyborach samorządowych. podług szefa warszawskiego SLD Tomasza Sybilskiego, za startem Olejniczaka opowiada się gros stołecznych działaczy partii.

Oferta naszej firmy to kompleksowa usługa obejmująca głównie instalacje fotowoltaiczne pomorskie oraz pompy ciepła pomorskie. Nasze instalacje fotowoltaiczne pomorskie instalujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych podzespołów gwarantujących wieloletnie działanie. Jeśli chcesz, aby instalacje fotowoltaiczne pomorskie pojawiły się w twoim gospodarstwie domowym, zapraszamy do kontaktu z najbliższym przedstawicielem naszej firmy. Doradzimy jakie instalacje fotowoltaiczne pomorskie będę najodpowiedniejsze i zajmiemy się instalacją. Poza tym, że zainstalujemy instalacje fotowoltaiczne pomorskie zajmiemy się również wszystkimi formalnościami związanymi z pozwoleniami oraz dotacją na instalacje fotowoltaiczne pomorskie.